EFO-N4004E5 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    EFO-N4004E5
  • Производитель
    Panasonic Electronic Components
  • Описание
    Panasonic Electronic Components EFO-N4004E5 Frequency: 4.00 MHz Mounting Type: Surface Mount Size-Height: 2.50 mm Size-Width: 3.20 mm